کمپین " مسیر ماندگار آزاده "


رشد و پیشرفت دختران سرزمینمان یکی از پراهمیت‌ترین ارکانی‌ست که باید اتفاق بیفتد؛ از طرفی راه اندازی کسب و کار و پرورش افراد توانمند که بتوانند یک ایده را به نتیجه و‌ در نهایت به یک چرخه اقتصادی تبدیل کنند بسیار مهم است؛ حال زمان آن رسیده که به یاری شما از دختران ایران زمین حمایت کنیم.

جایزه نوآوری آزاده بر این بنا شده تا به استارتاپ‌های حوزه فناوری که موسسین آن دختران هستند یاری برساند.
۴۲ تیم در این جشنواره شناسایی و پذیرفته شده‌اند و جشنواره آزاده با آموزش، منتورینگ و حمایت از توسعه‌ی این کسب و کارها قصد دارد همراه آنها باشد تا به محصولی جذاب و قابل ارائه دست پیدا کنند و حتی آن‌ها را در جذب سرمایه از سرمایه گذاران، کمک خواهد کرد.
از این رو برای برگزاری جلسات منتورینگ، آموزش، توسعه و حتی اهدا جوایز به تیم‌ها می‌توانید همراه جشنواره آزاده باشید و شما می‌توانید خالق لحظه‌ی شروع یک کسب و کار و دادن امید به یک کارآفرین ایرانی باشید.

مومنت با همکاری انجمن ملی زنان کارآفرین، کمپین مسیر ماندگار آزاده را برگزار می‌کند، شما به عنوان خالقین لحظه‌های ناب برای دختران و تیم‌های استارتاپی، در پایان کمپین، ویدیویی از فرایندی که تیم‌ها و اعضایشان در جشنواره آزاده پیموده‌اند و دست‌آوردهایی که داشته اند به عنوان لحظه اثر کمکتان، به صورت NFT، در والت و پروفایلتان در سایت مومنت دریافت خواهید کرد.

به این منظور، مبلغ مورد نیاز برای خلق یک لحظه مشترک ۶۰۰ هزار تومان می‌باشد. ( هر ۱۰ لحظه مشترک معادل ۶ میلیون تومان برای حمایت از بخشی از فرایند یک تیم استارتاپی هزینه خواهد شد.)

مومنت بستری شفاف است که از طریق آن به راحتی می توانید برای خلق مسیر کسب و کار های نوآورانه دختران سرزمینمان، قدمی بردارید. امکان درج نام شما یا سازمانتان نیز فراهم است.

تنها کافیست:
- وارد سایت مومنت به آدرس  https://mymoment.app  شوید و از منو کمپین‌ها، کمپین "مسیر ماندگار آزاده" را انتخاب کنید.
- با کلیک بر روی دکمه خلق لحظه پرداخت خود را تکمیل کنید.

- کارت خلق لحظه‌ی شما به عنوان آخرین کارت، به سایت اضافه خواهد شد. (امکان درج نام خودتان، یا عزیزان و یا سازمان شما نیز فراهم است.)

Https://mymoment.app/#/campaign/4/ مسیر-ماندگار-آزاده